Filtras
VZX nuotrauka

~2016-07-11~

11 IDĖJŲ TEMINĖMS VESTUVĖMS

Kartojome ir kartosime - sugalvokite ir apibūdinkite savo vestuvių temą. Tuomet bus lengviau suderinti įvairius kitus dalykus - maistą, pakvietimus, aprangą ir net dovanėles svečiams. Vestuvės atrodys vientisos, o nuotraukos bus fantastiškos. Keletą temų siulome ir mes.

1. Spalva

VZX nuotrauka

Sugalvokite kuri spalva simbolizuoja jūsų meilę ir patinka jums abiems. Tai gali būti ne viena, o kelios tarpusavyje derančios spalvos. Tuomet ja ar jų deriniais ruoškite ir puoškite vestuves. Nuo tradicinės raudonos, baltos iki dabar madingų koralų, mėtų žalumo spalvų. Ryšku, smagu ir labai paprasta. O išteku.lt jūsų patogumui turi paiešką pagal spalvą - tiesiog paspausk mėgstamą spalvą viršuj dešinėje ir pasirodys visos su ta spalva susijusios vestuvių idėjos.

2. Metų laikas

Enrikos Samuolytės nuotrauka

Tai ypač įdomu, jei tuokiatės ne vasarą. Žiemos vestuvės gali atrodyti kaip iš Narnijos karalystė, rudens vestuvėse akcentais gali tapti geltoni klevo lapai, o pavasarį sutikite su vaiskiai žalia, geltona ir tulpių motyvais visur.

3. Klasika

"Fotoflash" nuotrauka

Pūsta suknelė, smokingas, prabangi šventės vieta - tai, ko trokšta kiekviena princesė ir ne tik. Tai ne tik labai iškilminga bei gražu, bet ir brangu, todėl gerai pagalvokite prieš rinkdamiesi šį stilių. O jei organizuosite tokias vestuves, klasika dvelkti jos turi nuo pradžios iki galo.

4. Kaimiško stiliaus

"Fotografija Tau" nuotrauka

Nekalbame apie lietuviškas tradicines vestuves prie dubens baltos mišrainės. Kaimiško stiliaus vestuvės dažniausiai vyksta užmiestyje, kur daug erdvės, gamtos, galima rasti šieno ar net prunkščiantį arkliuką.

5. Vintažinės

Fotovestuvės nuotrauka

Vintažas dabar itin madingas, tad jei esate jo gerbėjai, organizuokite šio stiliaus vestuves. Itin svarbi apranga (gal rasite originalią suknelę?), į šventės vietą keliaukite senoviniu automobiliu, o pirmajam šokiu pasirinkite Franko Sinatros dainą.

6. Modernios

Karle Dru nuotrauka

Dryžuotas vestuvinis tortas, originalūs pakvietimai, netradicinė nuotakos suknelė - tai tik keletas idėjų modernioms vestuvėms. Jei gyvenate miesto ritmu, šventę organizuojate paskutiniame dangoraižio aukšte, pagalvokite apie modernų stilių.

7. Nestandartinės

Redijus.com nuotraukaDega rūtos dekoras

Gal susipažinote žaisdami boulingą ir norite tai įamžinti? Organizuokite netradicines vestuves boulingo klube. Erdvė nesvarbi, svarbiausia idėja ir ką ja norite pasakyti.

8. Pajūrio

Mantas Pra nuotrauka

Vėjas kedena plaukus, po kojomis byra smėlis, o nosį kutena jūros kvapas - tai svarbiausi pajūrio vestuviu ingridientai. Palangos ar Nidos kopose galite suorganizuoti vestuvių ceremoniją, fotosesijos metu braidyti po jūrą, o švęsti ant jūros kranto pastatytoje palapinėje.

9. Ekologiškos

Jei mėgstate ekologiškus produktus, rūšiuojate šiūkšles, rūpinatės planetos ateitimi, stengiasi dar kartą panaudoti daiktus, tuokitės ekologiškai. Pasistenkite daiktus prikelti antram gyvenimui - seni vyno buteliai taps vazomis, mamos vestuvinė suknelė persiūvus jūsiške, paprastas natūralus maistas bus puota svečiams, o vietoj dovanų svečiai paaukos artimiausiai gyvūnų prieglaudai ar atneš medžių sodinukų.

10 Pasidaryk pats

VZX nuotrauka

Jei užsiimate rankdarbiais, išbandote įvairius kūrybinius procesus, galite vestuvių išlaidas smarkiai sumažinti ir pasidaryti vestuves patys. Nuo kvietimų iki suknelės, nuo dekoracijų iki dovanėlių svečiams - itin daug dalykų galite pasigaminti patys ir tuo pasigirti prieš svečius. Patikėkite, auksinės rankos šiais laikais tikra retenybė!

11. Gamtoje

VZX nuotrauka

Lietuviškas oras dažnai būna nenuspėjamas, bet vestuvės gamtoje tikrai smagi idėja. Išnuomokite didžiulę palapinę, užkurkite daug laužų, ant medžių pakabinkite daug žibintų, o jei nebijote išgąsdinti savo svečių - apnakvyndinkite juos palapinėse. Tik svarbiausia - pasirūpinkite apsauga nuo uodų!

 

1588049552kedziu_uzvalkalai_Nude_Mood_foto.jpg

KĖDŽIŲ UŽVALKALAI: TAIP AR NE?

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1552541699stalo_dekoras__Orange_studio.jpg

10 VESTUVIŲ STALO TENDENCIJŲ 2019

Vestuvės gamtoje lauke

VESTUVIŲ TEMA - PIKNIKAS

1528437791serveteles_Nude_Mood_Photography.jpg

10 ELEGANTIŠKŲ SERVETĖLIŲ PATEIKIMO BŪDŲ

Nuotrauka: Donna Newman2

PASIDARYK PATI: POPIERINIŲ GĖLIŲ SIENA

Gifoto.lt fotosienelė

KODĖL VESTUVĖMS BŪTINA FOTOSIENELĖ?

Nude Mood photography nuotrauka

10 VESTUVIŲ STILIŲ IDĖJŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader