Filtras
Fotogidas.lt nuotrauka

~2016-09-21~

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ TIPAI

Vestuvinė puokštė yra viena svarbiausių nuotakos įvaizdžio detalių, todėl šios užduoties tikrai neturėtumėte palikti paskutinei minutei. Nuotakos puokštę, kaip ir vestuvinę suknelę, matys visi, todėl pasirūpinkite, jog ji būtų tokia pat tobula ir tinkamai parinkta. Nuotakos puokščių gali būti įvairių, pradedant nuo gėlių derinių, spalvinių tonų, bei puokščių formų. Žinant, kokio tipo puokštės geriausiai tinka prie atitinkamos vestuvinės suknelės, jūs pasirinksite ne tik teisingai, tačiau ir visi nuotakos įvaizdžio akcentai harmoningai derės tarpusavyje.

Fotogidas.lt nuotrauka

Kokie yra pagrindiniai vestuvinių puokščių tipai?

Apvali  puokštė

Apvalios puokštės puikiai tiks tradiciniam nuotakos įvaizdžiui. Šio tipo puokštės yra vienas populiariausių ir dažniausių nuotakų pasirinkimų. Tokios puokštės dažniausiai komponuojamos iš apvalių gėlių žiedų, tokių kaip rožės ar bijūnai. Nuostabiai atrodo apvali vienspalvių gėlių puokštė, tačiau ji puikiai atrodys ir iš įvairiaspalvių gėlių žiedų. Dažnas pasirinkimas skirtingų pastelinių spalvų rožių žiedai ar skirtingų atspalvių bijūnų derinimas. Kalbant apie dydį – viskas priklauso nuo nuotakos pasirinkimo. Apvali puokštė gali būti ir didelė, ir mažesnė. Tokio tipo puokštės ne tik populiarios dėl savo išvaizdos, tačiau jas labai patogu laikyti vienoje rankoje. Apvalios puokštės puikiai tiks prie pūstos ir didelės princesės stiliaus suknelės.

Vertikali ar pailga puokštė

Vertikali puokštė, tai apvalios puokštės priešingybė. Tokia puokštė yra komponuojama iš gėlių žiedų, kurios turi ilgus kotus ir kurių žiedai dažniausiai yra vertikalūs. Tokia puokštė sukuria bohemišką atmosferą ir sukuria neįpareigojantį, tačiau charizmatišką įvaizdį. Vertikalioms puokštėms surišti dažniausiai naudojamas dekoratyvinis kaspinas. Pailgos, vertikalios puokštės puikiai dera prie lengvų, plazdančių vestuvinių suknelių. Vienintelis minusas yra tas, jog tokios puokštės yra komponuojamos tik iš gėlių kurios turi ilgus kotus, todėl atkreipkite dėmesį į tai kokios gėlės jūsų mėgstamiausios ir ar galėsite jas įkomponuoti į pasirinkto tipo gėlių puokštę.

Kaskados arba krioklio tipo puokštė

[SP] fotografija nuotrauka

Krioklio arba vadinamojo kaskados tipo puokštės yra visiška priešingybė apvalioms ir vertikalioms puokštėms. Jos yra formuojamos taip, kad gėlių žiedai puslankiu nusidriektų žemyn tarsi krioklys.Tokio tipo puokštės dažnai pasirenkamos aristokratiško stiliaus, prabangiose ir elegantiškose vestuvėse. Krioklio formos  puokštė tinka didelėms ir ištaigingoms vestuvėms bei puikiai dera erdvioje ceremonijos vietoje. Kaskados puokštės geriausiai dera su efektingomis vestuvinėmis suknelėmis, kurios turi ilgus šleifus bei nuometus. Komponuojant tokio tipo puokštes dažniausiai naudojami gėlių žiedų ir lapijos dariniai. Šioms puokštėms sukurti reikia daug daugiau gėlių, nei įprastoms kompozicijoms.

Laisvo stiliaus puokštė

Lauryno Bočkaus nuotrauka

Tai tokio tipo puokštės, kurios puikiai tinka romantiškoms ir svajingoms, bohemiško stiliaus vestuvėms, kuriose juntama laisvės ir nepriklausomybės atmosfera. Laisvo stiliaus, šiek tiek netvarkinga ir laukinė puokštė tobulai tiks su palaidų garbanų ir vėjyje plazdančių klosčių įvaizdžių. Todėl lengva ir plazdanti, plono audinio vestuvinė suknelė čia tiks tobulai. Į tokią puokštę galite drąsiai komponuoti javų ar rugių elementus, levandų šakeles, smilgas ar uogų šakeles. Kaip jau supratote, šio tipo puokštė yra laisvo stiliaus, todėl ir griežtų įpareigojimų ją komponuojant nėra.

1588049877puokste.jpg

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader