Filtras
Vestuvių tendencijos 2017

~2016-08-31~

2017m. VESTUVIŲ MADOS

Prieš kelerius metus nuotakos pamėgo karališką mėlyną, suknelėse atsirado daug nėrinių, o lauko lemputės puošė ir kaimo turizmo, ir dvarų parkus. Taip, vestuvių mados nėra labai griežtos ir jų nebūtina laikytis, bet kai kuriomis idėjomis tikrai verta pasinaudoti.

Dalinamės sąrašu, kad bus populiaru 2017 metų vestuvėse. 

ROŽINĖ

Taip, daugelis suraukė nosis, nes jau barbiška „ružava“ visai ne ori, bet nesikoncentruokite tik ties šiuo atspalviu. Rožinė gali būti labai elegantiška - dūminė rožė, pasteliniai jos atspalviai, ar PANTONE spalvų instituto išpopuliarintas rožinio kvarco atspalvis. 

Rožinė puikiai atrodo ir vestuvinėse suknelėse, nuotakos manikiūre ar pedikiūre, stalo dekore... Juokaujama, kad dabar atėjo „50 rožinių atspalvių“ laikai!

Maggie Sottero vestuvinė suknelė

STILINGAS ATVYKIMAS

Pamirškite limuzinus, o sugalvokite pačias neįprasčiausias transporto priemones, kaip galėtumėte atvykti į savo vestuvių ceremoniją ar šventę. Pavyzdžiui, šią vasarą sostinės jaunavedžiai pasinaudojo... „Uber“ paslauga! 

LED

Stevie Sterling events nuotrauka

Vestuves jau užkariavo lauko lemputės ir šviečiančios raidės ar žodžiai. LED lemputės dar labiau integruojamos į vestuves! Šviečiantis baras, tamsoje žaižaruojantis saldus stalas ar net šviečiančios jaunavedžių kėdės. Paprašykite dekoratorių ar pasigaminkite patys - LED lemputės kainuoja tikrai nedaug, o efektas stulbinantis!

STILIŲ MIKSAS

Jeigu pastarąjį dešimtmetį viską derinam - kvietimai prie stalo kortelių, šios prie kėdžių kaspinų, o jie - prie jaunosios batų, tai pabandykite derinti... nederindami! Tai nereiškia, kad turi būti spalvų ir raštų troškinys, bet atskiri atspalviai, šiek tiek išsišokančių detalių pagyvina visą vaizdą.

ŽALĖSIAI

MODwedding nuotrauka

Dar vienas mados šūksnis - rinktis gėles be... gėlių. Vis labiau populiarėja tik žaluma, kuri gali būti įvairių atspalvių nuo pilkšvų iki bordo ir neturėti nė vieno žiedo. Lapai, šakelės, krūmeliai, samanos... Galimybių begalė! Jeigu norisi žiedų, vis dar išlieka populiarios gėlių kaskados, kuomet gėlės iš aukštų vazų svyra lyg krioklys.

METALIC

Jeigu norėtumėte vestuvių, lyg iš stebuklų šalies žiemą, kuomet puoštumėte viską ledine mėlyne ir švytinčia balta, pataikytumėte į dešimtuką, nes šios spalvos bus labai populiarios ateinančiais sezonais. Minkštos, šiltoms, pastelinėms spalvoms pridėkite metalic spindesio ir bus pats tas! Auksinės gėlių vazos ar kandeliabrai žvakėms, sidabriniai įrankiai... Taip pat labai gražiai atrodo šviesiai ruda (latte kavos spalvos), persikinė su skaidria spindinčia balta. 

TURKIS

Dar viena naujovė (o tiksliau, su trenksmu grįžtanti prieš kelerius metus buvusi mada) - turkio spalva, kuri puikiai dera su citrinine ar koraline rožine! 

MOMENTINĖS NUOTRAUKOS

Foto Idilė“ nuotrauka

Neapsakomai gera iškart turėti prisiminimą svečių knygoje ar įteikti patiems svečiams iš vestuvių, todėl „Polaroid“ momentinės nuotraukos ar fotobūdelės vis labiau populiarėja, kaip puiki vestuvių pramoga. Užrašykite ant nuotraukos linkėjimą, įklijuokite į svečių knygą, sukabinkite ant stilizuoto rėmelio, virvelės... Idėjų begalė!

 

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader