Filtras
1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

~2019-04-16~

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Planuojant vestuvių stilistiką, pirmiausia reiktų pagalvoti apie jaunavedžių įvaizdį, nes būtent nuo to priklauso visos šventės stilius. Gyvename tokiu laiku, kai pagrindinė vestuvių tendencija yra individualumas - kiekviena pora gali daryti šventę pagal save, pabrėždami savo skonį ir charakterį. Ar tai būtų šiuolaikinės modernios vestuvės, ar prabangios karališkos - skoningai viską sudėliojus tai atrodys puikiai. Vestuvių profesionalai susivienijo norėdami sukurti išskirtinį projektą, kuris atspindėtų tokių vestuvių idėją ir pasakoja apie rezultatą.

„SP fotografija“:

Planuojant šią fotosesiją kūrėme kiek rečiau Lietuvoje sutinkamą bohemišką, vintažinį įvaizdį ir kartu norėjome parodyti pasaulyje gyvuojančias fotografijos, floristikos, kvietimų dizaino, nuotakos įvaizdžio tendencijas.

Įvaizdžio fotosesija buvo fiksuojama juosta "Fine Art" stiliumi. Tai Amerikoje atsiradęs ir pasaulyje jau keliolika metų populiarus fotografavimo stilius, kuris Lietuvoje vis dar nėra plačiai žinomas. Šį stilių charakterizuoja švelnios, šiltos spalvos, spindesys ir lengvumas, romantiškos ir natūralios kompozicijos. Kartais šio stiliaus nuotraukos daromos išskirtinai juosta, nes ji ypač gražiai ir subtiliai suvaldo šviesą, suteikia nuotraukoms ypatingą švytėjimą, apimtį ir atmosferą. Tačiau dažnai darbo stilius yra „hibridinis“ – kai dalis kadrų padaroma su juosta, o dalis - skaitmeniniu fotoaparatu. Remiantis juostinių nuotraukų spalvomis ir charakteristikomis redaguojami skaitmeniniai kadrai, jiems suteikiamos panašios spalvos. Vienas iš Fine Art stiliaus privalumų yra ilgaamžiškumas: kokybiška juostinė fotografija ir jos spalvos nepriklauso nuo trumpalaikių madų, tai padeda nuotraukoms suteikti estetinį pastovumą, išskirtinę išliekamąją vertę.

Fotosesijos vietai pasirinkome seną buvusią barokinę dvaro oranžeriją. Ši vieta apipinta botaninėmis istorijomis, įkvepia ir skleidžia romantišką nuotaiką, tad ji ir padiktavo visos fotosesijos stilistiką. Augalų tema pastaraisiais metais yra ypač populiari įvairiose srityse nuo grafinio iki drabužių ar interjero dizaino. Todėl natūralu, jog šis stilius tampa vis dažniau sutinkamas ir vestuvėse.

Indrė, „Nothing But Flowers“:

Sodų, botanikos tema ypač tinka pavasario vestuvėms, kuomet gamta prabunda ir ima nedrąsiai skleistis. Šios fotosesijos floristiniam dizainui išpildyti buvo pasirinktas lengvų pavasarinių augalų ir retų egzotinių orchidėjų duetas, papildytas gaivia žaluma. Baltos tulpės, rausvų atspalvių heleborai puokštėje įprasmina pavasario trapumą. O melsvi pentiniai kartu su puošniosiomis orchidėjomis raibuolėmis ir įvairia tekstūrine žaluma, vis išneriančia tarp žiedų, atstovauja botaninę oranžerijos tematiką.

Vis labiau populiarėja vestuvių gėles rinktis pagal sezoną, kuomet augalai džiugina tvirtais ir kokybiškais žiedais, lapija. Todėl pasirinkę vestuvių datą, vietą ar tematiką, nepamirškite paklausti savo floristų, kas tuo metu žydės. Taip dekorui pasirinkti augalai ne tik džiugins akis, tačiau taip pat sukurs darną su šventės metų laiku.

Laura, „Bruknės Vestuvės“:

Prie botaninio stiliaus derinome ir vestuvinės kanceliarijos detales: kvietimus, susodinimo planą bei plakatą su sentencija. Juose naudoti dizaino elementai subtiliai atkartoja bei papildo tokio stiliaus šventei būdingą lengvumą, švelnumą bei romantišką nuotaiką. Šventinės spaudos pagrindu tapo prigesintų spalvų akvarelė, marginta ranka pieštais augalų motyvais. Lengvas peršviečiamas kalkinis popierius kvietimams suteikia paslapties, o vaško antspaudas su augalo motyvu simbolizuoja tvirtą, ilgalaikį meilės ryšį.

Netikėtas sprendimas - pakabinamas kelių dalių susodinimo planas – puikiai tinka didesnėms erdvėms su aukštomis lubomis. Minimalistinis plakatas su jaunavedžiams svarbia sentencija ar eilėraščio posmu tampa stilingu ir prasmingu foto zonos ar linkėjimų kampelio akcentu.

Vizažistė Kristina:

Fotoesijos metu nuotakai sukurtas itin madingas ateinančio vasaros sezono įvaizdis. Natūralumas, lengvumas ir gaiva atsispindi tiek šukuosenoje, tiek makiaže. Nuotakai parinkome lengvas, netvarkingas bangas, kurias galima paįvairinti supinta kasyte ar plaukų papuošalu. Alternatyva bangoms gali būti „tvarkingai netvarkingas“ kuodas, surišta „uodega“ ar tiesiog ištiesinti plaukai su skyrimu per vidurį. Lengvų, neįpareigojančių šukuosenų akcentais šį sezoną tampa įvairūs lankeliai ir segtukai.

Šios vasaros makiažo tendencijos pasižymi spindesiu, natūralumu, vėjavaikiškumu. Jeigu praėjusią vasarą akcentavome švytinčius skruostikaulius, o odą palikome matinę, šią vasarą turi švytėti visas veidas. Skruostams naudosime rožinius atspalvius, ypač madinga „dusty rose“ skaistalų spalva.

Akių makiažas taip pat turi spindėti, blizgūs, „metallic“, rožiniai ir bronziniai akių vokų šešėliai puikiai įsilies į bendrą įvaizdį. Galima akis  padengti tik blizgiu šešėliu ir gausiai padažyti blakstienas. Norint ryškesnio žvilgsnio,naudojami akių pravedimai, madingi ir platūs ir visai siauručiai. Na, o dūminis akių makiažas yra klasika, kuri madinga visada, tačiau šį sezoną tai turi būti lengvas, supaprastintas ir neintensyvus variatas.

Antakiai jau kelintą sezoną išlieka platūs, nedaug padažyti ir sušukuoti į viršų. Nuotakos šią vasarą gali atsipalaiduoti ir užmiršti tobulą lupų kontūrą,- dabar madingas „nubučiuotų“ lūpų įvaizdis. Naudojami „nude“, bordo, rožiniai bei uogų atspalvių lūpų dažai. Visa tai kuria itin jaunatvišką, natūralų ir gaivų įvaizdį, paryškina natūralų nuotakos grožį, nekeičiant jos bruožų.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader