Filtras
SP_fotografija nuotrauka

~2016-05-16~

ŠIUOLAIKINIS NUOTAKOS „IŠPIRKIMAS: 4 IDĖJOS

Mūsų laikais vis mažiau porų kelia tradicines vestuves su piršlio korimu, nuotakos pagrobimu ir išpirkimu. Tam anksčiau buvo sugalvojami įvairūs konkursai, šokiai ir užduotys. Daugelis tai laiko atgyvenusiu dalyku. Tačiau galima sugalvoti modifikuotą, šiuolaikinę šios tradicijos versiją, kuomet nuotakos ir jaunikio susitikimas padaromas įdomesniu.

[SP] fotografija nuotrauka

IDĖJA Nr.1

Pora, pavyzdžiui, gali išsinuomoti viešbučio kambarį ir praleisti romantinį rytą dviems. Būsimieji jaunavedžiai gali pirmiausia apsilankyti SPA komplekse ir pasilepinti masažu, pilingu, manikiūru, paplaukiot baseine ar džakuzi su šampano taure ir vaisiais. Žinoma, visa tai įamžinkite fotosesijoje, skambant mėgstamai muzikai. Vis dažniau populiarėja erotinės fotosesijos prieš vestuves. O tik po to galite ruoštis vykti į Santuokos rūmus.

IDĖJA Nr.2

Nuotaka, kuri nori, kad jos mylimasis ją pamatytų visame gražume, galite rinktis kitą variantą. Būsima nuotaka rytą gali sutikti gražioje studijoje arba ištaigingame lofte. Tam prireiks artimiausių draugių pagalbos - jos ne tik padės ruoštis, bet ir sukurs šventinę nuotaiką. Patarimas - pasikvieskite visažistą, kirpėją ir, žinoma, fotografą, kad visa tai įamžintų.

Eglės Jociūtės „Eglėjo“ nuotrauka

Jaunikio ir nuotakos susitikimas gali būti organizuojamas parke arba vienoje iš pamėgtų poros vietų. Puikia vieta gali tapti ir aikštė prie Santuokos rūmų. Vienas iš variantų - sinchroniškai iš skirtingų pusių pasirodo nuotakos ir jaunikio automobiliai.

IDĖJA Nr.3

[SP] fotografija nuotrauka

Dar viena idėja - kai pora nuomojasi kotedžą ar dvarą su vaizdu į mišką ar ežerą su didele teritorija, kurioje ir vyksta visa iškilminga vestuvių ceremonija.

Nuotaka ir jaunikis ruošiasi skirtinguose kambariuose, kai tuo metu svečiams jau paruoštas furšetas kotedžo ar dvaro teritorijoje. Na o savo išrinktąją jaunikis pamato tik tuomet, kai prasideda pati vestuvių ceremonija: gėlių žiedais nubarstytu taku nuotaką už parankės atlydi jos tėtis ir perduoda jos būsimam vyrui.

IDĖJA Nr.4

Saulės pieva“ nuotrauka

Jei vistik norite, kad jaunikis, prieš susitikdamas su savo mylimąja, praeitų tam tikrus išbandymus, siūlome tai padaryti “lobio paieškos” principu. Tam puikiai tiks tiek parkas, tiek loftas ar apleistos gamyklos pastatas, senas namas kaime ir pan. Jaunikis gauna “žemėlapį” su nuorodomis ir užuominomis, kaip surasti nuotaką. Žinoma, jam patalkinti gali ir draugai

15506760232019_tendencijos_Balti_rėmeliai.jpg

10 TENDENCIJŲ 2019 M. VESTUVĖMS

Egidijus Rainys

VESTUVIŲ PARODOJE - ŽINOMIAUSIŲ LIETUVOS DIZAINERIŲ EKSPOZICIJA

Vestuvių datos 2017

GRAŽIOS VESTUVIŲ DATOS 2017

Vestuvių paroda Išteku.lt 2016 Compensa

REPORTAŽAS: VESTUVIŲ PARODA IŠTEKU.LT 2016

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

Foto Plunksna nuotrauka

13 LAIMINGOS SANTUOKOS PRIETARŲ PER VESTUVES

Vestuvinis stresas

5 BŪDAI, KAIP SUMAŽINTI VESTUVINĮ STRESĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader